Horoskop miesięczny na luty 2020 dla Lwa

Słońce w przeciwległym znaku Wodnika do 19 lutego przypomni, że nie wszystko musi się kręcić wokół waszych spraw i skłoni do zainteresowania się problemami partnerów. 3 lutego Merkury opuści Wodnika i wkroczy do Ryb, kierując myśli na sprawy związane z pozyskiwaniem grantów lub zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi. Między 3 a 7 lutego otrzymacie dobrą wiadomość lub intratną zawodową propozycję, na co wskazuje sekstyl Merkurego do Urana w Byku. 7 lutego Wenus opuści Ryby i przesunie się do życzliwego Barana, wasza sytuacja finansowa się poprawi, chociaż trzeba będzie zawalczyć o dodatkowe środki, uczucia staną się gorące, randki ekscytujące.

Pierwsza dekada lutego minie w miarę spokojnie, jedynie pełnia 9 lutego, do której dojdzie w waszym znaku, wzbudzi emocje – niektóre Lwy przeżywać mogą rodzinne problemy, inne doświadczą emocji związanych z sukcesami dzieci, jeszcze inne zaangażują się w wyzwania zawodowe partnerów życiowych.

16 lutego Mars opuści Strzelca, wkroczy do Koziorożca i zmusi was do większej dbałości o zdrowie. 18 lutego Merkury w Rybach zmieni znak na wsteczny i będzie się cofać do 10 marca, może więc w tym czasie dojść do wielu nieporozumień w dziedzinie komunikacji, ponieważ Merkury retro w Rybach jest wyjątkowo słaby – ludzie będą się mylić, zmieniać zdanie, kłamać i generalnie kręcić, pozostańcie wiec czujni, ale nie zapominajcie o tym, że każdy może się pomylić, również osoba ze Słońcem w Lwie.

Druga połowa miesiąca upłynie pod wpływem sekstylu Jowisza do Neptuna, który uściśli się między 18 a 23 lutego – możecie spodziewać się wypłaty kredytu lub innych świadczeń, zaangażowania w sprawy zdrowotne, które zaczną układać się po waszej myśli, pozytywnego rozwiązania problemów zarówno życiowych, jak i duchowych.

19 lutego Słońce opuści przeciwległy znak Wodnika i wkroczy do Ryb, poczujecie się więc trochę zagubieni i skłonni do zimowej depresji, jednak sekstyle Słońca do Urana i Marsa obudzą w was ducha przedsiębiorczości, dzięki czemu pokonacie spadek nastroju. W pracy wiele będzie się działo, czeka was prawdziwa rewolucja, a nów Księżyca w znaku Ryb, do którego dojdzie 23 lutego, wyznaczy początek spłaty zadłużenia. Ogólnie w tym miesiącu powinniście zadbać o zdrowie, zrobić niezbędne badania, wykazać się dobrą organizacją zarówno w sprawach zdrowotnych, jak i zawodowych. Ze szczególną uwagą potraktujcie kręgosłup, ostatni tydzień lutego to dobry moment na skuteczna rehabilitację narządów ruchu.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.