Horoskop miesięczny na listopad 2023 dla Ryby

Słońce w przyjaznym Skorpionie przebywa do 22 listopada, rozwijając emocjonalnie i zachęcając do podnoszenia kwalifikacji i działań edukacyjnych a także do rozwoju międzynarodowych kontaktów. W pierwszych dniach miesiąca pozostaniecie pod wpływem opozycji Słońca do dobroczynnego Jowisza, niektóre Ryby zaangażują się w działalność naukową, inne zdecydują się na wyjazd zagraniczny. 13 listopada nów Księżyca w życzliwym Skorpionie w opozycji do rewolucyjnego Urana zapowiada początek edukacyjnego lub międzynarodowego projektu o innowacyjnym charakterze. W dniach od 15 do 22 listopada Słońce znajdzie się w koniunkcji z motywującym Marsem i obydwie planety utworzą harmonijne aspekty z Neptunem w waszym znaku oraz Plutonem w przyjaznym Koziorożcu, dla wielu Ryb będzie to szansa na wykazanie się profesjonalizmem i zaangażowaniem w działanie na rzecz szeroko pojętego rozwoju, korzystać przy tym będziecie z duchowej oraz intuicyjnej inspiracji oraz głębokiego wglądu w naturę ludzką. 22 listopada Słońce zmieni znak i wkroczy do Strzelca, od razu znajdzie się w kwadraturze do Saturna w waszym znaku, do 25 listopada poczujecie się przeciążeni pracą oraz wyzwaniami zawodowymi, warto się jednak przyłożyć, aby osiągnąć oczekiwany cel. 27 listopada dojdzie do pełni Księżyca w Bliźniętach, sprawy rodzinne oraz zawodowe staną się przyczyną emocjonalnych zaburzeń.

Wenus w przeciwległej Pannie 3 listopada znajdzie się w opozycji do Neptuna w waszym znaku, niektóre marzenia i oczekiwania miłosne okażą się nierealne, partner bowiem będzie miał praktyczne podejście do uczuć, zabraknie wam odrobiny romantyzmu, jednak już 5 listopada trygon Wenus do Plutona pozwoli się pozbierać i sięgnąć po to, co da się uzyskać, uważajcie jednak, bo możecie stać się ofiarą osób zaburzonych i toksycznych. 8 listopada Wenus opuści opozycyjną Pannę i wejdzie do znaku Wagi, gdzie jest wystarczająco silna, aby doprowadzić do konstruktywnych zmian w relacjach zarówno osobistych, jak i biznesowych, wpłynie też pozytywnie na wspólny stan posiadania. W dniach 14 – 16 listopada, gdy znajdzie się w harmonijnym aspekcie z komunikatywnym Merkurym, nawiążecie nowe korzystne znajomości.

Mars do 24 listopada tranzytuje życzliwego Skorpiona, skłaniając do dużej aktywności w dziedzinie samorozwoju, edukacji oraz relacji międzynarodowych. W dniach od 9 do 13 listopada znajdzie się w opozycji do rewolucyjnego Urana, włożycie więc wiele wysiłku w zmianę przekonań i wprowadzenie innowacyjnych, współczesnych rozwiązań w interesujących was dziedzinach. Od 15 do 24 listopada aspekty Marsa ze Słońcem, Neptunem i Plutonem wpłyną na znaczny wzrost aktywności, korzystać przy tym będziecie ze wszystkich możliwych rozwiązań, aby osiągnąć swoje cele. 24 listopada Mars wejdzie do znaku Skorpiona, od razu utworzy kwadraturę do Saturna w waszym znaku, możecie poczuć się wycieńczeni, a jednocześnie zmuszeni do nadmiernego wysiłku, zalecany jest kilkudniowy odpoczynek.

Merkury 4 listopada utworzy opozycję z wywrotowym Uranem, wasze pomysły mogą okazać się zbyt rewolucyjne, jak na możliwość łatwego ich zaakceptowania, co wywoła frustrację i niecierpliwość, tego dnia uważajcie także w podróży oraz na drogach, bo komunikacja może was zaskoczyć. W dniach od 7 do 9 listopada Merkury w harmonijnych aspektach z Neptunem w waszym znaku oraz Plutonem w życzliwym Koziorożcu, pozwoli znaleźć odpowiednie metody, aby dotrzeć do osób, które pragniecie przekonać do swoich koncepcji. 10 listopada Merkury opuści życzliwego Skorpiona i wejdzie do niezależnego Strzelca, od razu jednak znajdzie się w napiętym aspekcie z Saturnem w waszym znaku, okaże się, że na wdrożenie niektórych pomysłów musicie jednak trochę poczekać. Szczególną ostrożność w podejmowaniu zawodowych decyzji zachowajcie w okolicach 27 listopada, podczas pełni, bo w tym czasie Merkury znajdzie się w kwadraturze do Neptuna w waszym znaku, pod wpływem emocji możecie czegoś nie zrozumieć i popełnić niewybaczalny błąd.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *