Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Panny

Do 22 listopada Słońce przebywa w życzliwym Skorpionie zasilając was energetycznie, kierując uwagę na porządkowanie otoczenia i komunikację z rodzeństwem i sąsiadami. 8 listopada pełnia w Byku okaże się wyjątkowa, bo towarzyszy jej zaćmienie Księżyca w koniunkcji z buntowniczym Uranem, w opozycji nie tylko do Słońca, ale także Merkurego i Wenus w Skorpionie, dodatkowo wszystkie planety znajda się w kwadraturze z surowym Saturnem, może więc dojść do konfliktów, które negatywnie odbiją się na zdrowiu, powinniście też uważać na drogach, zdjąć nogę z gazu i przestrzegać przepisów, bo w przypadku kontroli drogowej nie pomogą żadne tłumaczenia. Między 13 a 17 listopada trygon Słońca do Neptuna sprawi, że staniecie się bardzo pomocni wobec osób potrzebujących wsparcia, natomiast od 16 do 22 listopada korzystne aspekty Słońca z potężnym Plutonem i dobroczynnym Jowiszem w przeciwległych Rybach pomogą rozwiązać najtrudniejsze problemy, ponieważ ludzie będą wam życzliwi, macie szansę nawiązać międzynarodowe kontakty z osobami o wielkim znaczeniu w społeczeństwie, nauczycielami, prawnikami, artystami. 22 listopada Słońce opuści przyjaznego Skorpiona i wkroczy do optymistycznego Strzelca, zaczniecie wyznaczać sobie nowe cele i zadania do wykonania, uwagę skierujecie na potrzeby domowników i zwierząt. 23 listopada dojdzie do nowiu Księżyca w Strzelcu, to może być początek przedsięwzięcia, w którym liczyć się będą ambitne i szczytne cele.

Merkury, władca waszego znaku, przebywa w życzliwym Skorpionie do 17 listopada, wspierając w komunikacji Słońce i Wenus podczas trudnych momentów towarzyszących pełni, jedynie między 9 a 11 listopada może dojść do utrudnień w wyrażaniu swoich opinii, ponieważ Merkury utworzy napiętą kwadraturę z wymagającym Saturnem, w tych dniach mogą wystąpić trudności na drogach, trzeba będzie korzystać z objazdów, niektóre Panny poczują się wyczerpane lub odezwą się przewlekłe dolegliwości. Od 13 do 17 listopada natomiast zapali się zielone światło dla wszelkich spraw wymagających rozliczeń, negocjacji i zawierania umów, zwłaszcza międzynarodowych. 17 listopada Merkury wejdzie do znaku Strzelca, w którym jest słaby, staniecie się więc trochę mniej konkretni, za to bardziej wygadani i ruchliwi, szczególnie między 19 a 25 listopada, gdy Merkuremu towarzyszyć będzie w koniunkcji powabna Wenus – życie towarzyskie się rozkręci, nie zabraknie spotkań, ustaleń, umów, negocjacji, podpisywania umów. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Merkurego do Saturna pozwoli się zorganizować i ustalić priorytety.

Wenus także przebywa w Skorpionie do 16 listopada, nie może jednak tam rozwinąć skrzydeł, w przypadku konfliktu trudno wiec będzie o zgodę, zwłaszcza między 4 a 9 listopada, gdy znajdzie się w problematycznych aspektach z niesubordynowanym Uranem i wymagającym Saturnem. Dopiero od 8 do 12 listopada pojawi się szansa na porozumienie ponad podziałami, kiedy Wenus utworzy trygon z Neptunem w przeciwległych Rybach. Jeszcze lepiej powiedzie się zarówno w miłości, jak i w finansach między 13 a 16 listopada, kiedy Wenus utworzy korzystne aspekty z generującym energię Plutonem i szczodrym Jowiszem w Rybach. 16 listopada Wenus zawita do optymistycznego Strzelca, wnosząc do waszego życia więcej radości, szczególnie między 19 a 25 listopada, ponieważ towarzyszyć będzie Merkuremu w ścisłej koniunkcji – to czas na miłość, udane spotkania, zarówno biznesowe, jak i osobiste, pozytywne nastawienie sprawi, że poczujecie się lepiej i łatwiej pokonacie wszelkiego rodzaju dolegliwości – jedynie trudno się będzie obejść bez słodyczy, więc niektórym Pannom przybędzie trochę na wadze.

Mars tranzytuje znak Bliźniąt przez cały miesiąc, poruszając się biegiem wstecznym, co sprawi, że niektóre wasze zawodowe projekty ulegną zahamowaniu, trzeba będzie coś poprawić, sprzęty mogą się psuć, trudno się będzie porozumieć bez stresów, zwłaszcza od 15 do 25 listopada, gdy Mars utworzy napięty aspekt z Neptunem w przeciwległych Rybach – sprawdzajcie każdy dokument kilkakrotnie i nie podejmujcie pochopnie decyzji, bo ktoś może wami manipulować. Dopiero w ostatnich dniach miesiąca korzystny aspekt Marsa z Saturnem sprawi, że staniecie się bardziej skuteczni w działaniu.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *