Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Ryb

Słońce w życzliwym znaku Skorpiona przebywa do 22 listopada, rozświetlając sprawy związane z podróżami, edukacją i kontaktami międzynarodowymi. 4 listopada dojdzie do nowiu Księżyca w opozycji do Urana w Byku, rozpoczniecie całkiem nowy, oryginalny projekt lub zmienicie wyznawany do tej pory światopogląd. Między 10 a 14 listopada trygon Słońca do przebywającego w waszym znaku Neptuna rozbudzi twórczą kreatywność lub zachęci do działalności charytatywnej, aspekt sprzyja też praktykom medytacyjnym i rozwojowi osobistemu.

Między 13 a 19 listopada aspekty Słońca z dobroczynnym Jowiszem i transformującym Plutonem skłonią do nadmiernej szczerości w relacjach przyjacielskich, szczególnie dotyczącej finansów, co z jednej strony pozwoli oczyścić atmosferę, z drugiej jednak rozbudzi nadmiernie emocje, na co wskazuje również zaćmienie Księżyca w znaku Byka, do którego dojdzie 19 listopada. Destrukcyjne emocje może też wywołać w tym samym czasie  opozycja Marsa do Urana, jednak trygon Wenus do Urana pozwoli rozwiązać pojawiające się problemy w duchu tolerancji i współpracy. 22 listopada Słońce opuści życzliwy znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, kierując uwagę na rozwój kariery. Ostatnie dni miesiąca ustabilizują waszą pozycję, skłonią do bardziej praktycznego podejścia do zawodowych wyzwań, gdy Merkury w koniunkcji ze Słońcem znajdzie się w sekstylu z Saturnem.

Wenus do 5 listopada przebywa w znaku Strzelca, potem wejdzie do życzliwego Koziorożca, w którym pozostanie wyjątkowo długo, bo aż do początków marca 2022 roku, będziecie więc mieć dużo czasu na umocnienie przyjaźni i związków z osobami, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Szczególnie empatyczni staniecie się pod koniec miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Neptunem w waszym znaku, gotowi będziecie wiele ofiarować w imię trwałości przyjaźni.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje życzliwy znak Skorpiona, będziecie więc pełni energii i chęci do działania, jednak wasze starania zostaną powstrzymane przez nieuświadomione lęki i zahamowania, gdy między 7 a 15 listopada Mars i Merkury utworzą napiętą kwadraturę z Saturnem w Wodniku, to natomiast dobry moment na rozpoczęcie psychoterapii lub innej formy pozbywania się niepotrzebnych i ograniczających przekonań. Okres od 17 do 21 listopada też może być pełen napięć ze względu na opozycję Marsa do Urana przy jednoczesnym zaćmieniu Księżyca, starajcie się zapanować nad pośpiechem i stresem, zajmijcie się czymś, co sprawia przyjemność. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Neptuna w waszym znaku skłoni do intensywnej pracy twórczej lub charytatywnej.

Merkury przebywa w znaku Wagi do 6 listopada, potem tranzytuje od 6 do 24 listopada życzliwy znak Skorpiona, wspierając intelektualnie inicjatywy Słońca i aktywność Marsa, jest do wiec bardzo dobry okres dla działalności twórczej, pracy terapeutycznej i wartościowego działania. Ostatni tydzień listopada Merkury spędzi w znaku Strzelca. W okolicach 13 listopada opozycja Merkurego do Urana pozwoli wpaść na oryginalny pomysł, związany z przekazywaniem wiedzy lub sposobami nauczania. W dniach 17–19 listopada podczas trygonu Merkurego do Neptuna słuchajcie podpowiedzi intuicji. Między 20 a 22 listopada aspekty Merkurego sprzyjają intensywnej pracy intelektualnej, natomiast w ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Merkurego ze Słońcem w sekstylu do Saturna pozwoli uporać się z nieświadomymi ograniczeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *