Horoskop miesięczny na lipiec 2023 dla Raka

Słońce przebywa w waszym znaku do 23 lipca, zasilając energią, to znakomita okazja, aby zadbać o swoje najważniejsze sprawy, szansa na poprawę sytuacji życiowej i statusu społecznego pojawi się już w pierwszych dniach miesiąca, kiedy Słońce wraz z Merkurym utworzą korzystne aspekty z dobroczynnym Jowiszem i tworzącym struktury Saturnem, niektóre Raki wybiorą się w podróż marzeń, inne zaczną wprowadzać konkrety do projektów, istniejących do tej pory jedynie w sferze marzeń, pomogą im w tym zaufani przyjaciele. 3 lipca pełnia Księżyca w przeciwległym Koziorożcu rozbudzi emocje w związkach, pamiętajcie, że różnice w podejściu do istotnych spraw są pozorne, tak naprawdę znakomicie się uzupełniacie. Od 13 do 17 lipca Słońce w sekstylu do Urana pozwoli spędzić ciekawie czas w towarzystwie przyjaciół, czekają was miłe niespodzianki i zaskakujące sytuacje. 17 lipca nów Księżyca w waszym znaku zapowiada początek nowego etapu w życiu, tego samego dnia do Barana wstąpi Północny Węzeł Księżycowy, co jest zapowiedzią sukcesów zawodowych, sprawy rodzinne jednak mogą zacząć się komplikować. Między 18 a 23 lipca Słońce utworzy zmienne aspekty – z jednej strony znajdzie się w trygonie do kreatywnego Neptuna, co sprzyja realizacji marzeń, z drugiej strony ustawi się w opozycji do Plutona i w kwadraturze do Węzłów Księżycowych, możecie więc spotkać się z presją ze strony partnerów, tak osobistych, jak i biznesowych. 23 lipca Słońce opuści wasz znak i wejdzie do Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym pieniądze popłyną strumieniem, tak w jedną, jak i w drugą stronę, wzbudzając zmienne emocje, nie odmówicie sobie jednak wydatków na wakacyjne przyjemności.

Wenus przebywa w rozrzutnym Lwie przez cały miesiąc, a ponieważ Mars również tranzytuje ten znak do 10 lipca, w pierwszej dekadzie miesiąca możecie stracić kontrolę nad wydatkami, zwłaszcza w pierwszych dniach lipca, kiedy Wenus utworzy napięty aspekt z nieprzewidywalnym Uranem – w relacjach towarzyskich lub grupie przyjaciół może dojść do kontrowersji na temat rozliczeń finansowych. 24 lipca Wenus zmieni bieg na wsteczny, co niektóre osoby może wprowadzić w stan zawieszenia emocjonalnego, pojawią się wątpliwości na temat własnych uczuć, dobra wiadomość jest taka, że zaczną do was powracać pieniądze, zainwestowane w rozwój osobisty.

Mars do 10 lipca przebywa w znaku Lwa, co skłoni do zwiększenia wydatków na wakacje oraz inne przyjemności, kiedy jednak zawita do życzliwej Panny, aktywność skierujecie na pracę, przynoszącą zyski. Między 17 a 23 lipca, gdy Mars ustawi się w opozycji do ograniczającego Saturna, jakaś podróż nie dojdzie do skutku w wyniku nieprzewidzianych okoliczności lub dodatkowej pracy, którą trzeba będzie wykonać.

Do 11 lipca Merkury przebywa jeszcze w waszym znaku, co zwiększa mobilność i ułatwia komunikację. Czas ten warto przeznaczyć na wakacyjne podróżowanie, ponieważ od 6 do 11 lipca korzystne aspekty z Uranem i Neptunem zapewnią niezapomniane przeżycia i nawiązanie interesujących przyjaźni. 11 lipca Merkury wejdzie do Lwa, jego potencjał się zmniejszy, możecie zacząć wydawać więcej pieniędzy, niż potrzeba, na przyjemności, które mogą nie być tego warte, zwłaszcza w okolicach 17 lipca, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze do rozrzutnego Jowisza lub 24 lipca, gdy utworzy napięty aspekt z nieprzewidywalnym Uranem. 28 lipca Merkury opuści rozrywkowego Lwa i wejdzie do życzliwej Panny, dla niektórych Raków będzie to czas powrotu do szarej rzeczywistości i zmierzenie się z koniecznością nadrobienia zaległości w pracy.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *