Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Barana

Słońce do 22 lipca przebywa w znaku Raka, co kieruje uwagę na sprawy związane z rodziną, domem, nieruchomościami lub historią, pojawi się w tym czasie skłonność do większej ekspresji i zmienność emocjonalna. W waszym znaku przebywa Jowisz, który dopiero 29 lipca wejdzie w retrogradację, macie więc dużo czasu, aby wykorzystać jego najbardziej dobroczynne działanie, dotyczy to szczególnie marcowych Baranów. Od 8 do 12 lipca Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z Uranem, planetą niespodziewanych okazji i zaskakujących wydarzeń, liczcie się w tym czasie z nieoczekiwanymi wydatkami lub zyskami, jest to również czas właściwy do przeprowadzenia szybkich remontów czy unowocześnień w domu. 13 lipca pełnia Księżyca w Koziorożcu przypomni o zawodowych obowiązkach, nie obejdzie się bez stresów, starajcie się więc zapanować nad emocjami.

16 lipca Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, co sprzyja podejmowaniu decyzji związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości, między 16 a 22 lipca, kiedy zarówno Merkury, jak i Słońce znajdą się w aspektach z Neptunem i Plutonem, w rodzinie dojdzie do istotnych rozmów, dotyczących uczuć, relacji z przyjaciółmi oraz zawodowych oczekiwań. 22 lipca Słońce opuści Raka i wejdzie do życzliwego Lwa, zapragniecie rozrywek i dobrej zabawy, dla wielu Baranów nadejdzie odpowiedni czas na wakacyjne szaleństwa, nów Księżyca w Lwie, do którego dojdzie 28 lipca, sprzyja rozpoczęciu nowego hobby, szczególnie korzystny dla urlopowych podróży okaże się przełom lipca i sierpnia, kiedy dostaniecie się pod wpływ trygonu Słońca do Jowisza.

Mars przebywa w waszym znaku do 5 lipca, tworząc w tym czasie napiętą kwadraturę z Plutonem, co wiązać się może z koniecznością walki i pokonywania dużych trudności. 5 lipca Mars zawita do znaku Byka, w którym jest na wygnaniu, straci więc dużo ze swej mocy, aktywność i chęć do działania osłabnie, co sprzyja wakacyjnemu odpoczynkowi, mobilizować się będziecie jedynie w sprawach dotyczących kwestii finansowych – przełom lipca i sierpnia zapowiada duże wydatki i gwałtowne zmiany w stanie posiadania, do czego przyczyni się koniunkcja Marsa z Uranem w Byku.

Wenus do 18 lipca przebywa w życzliwych Bliźniętach, zapewniając dużą ilość spotkań towarzyskich, intelektualnych flirtów i wakacyjnych znajomości. Między 11 a 16 lipca Wenus w trygonie do Saturna i w kwadraturze do Neptuna może przyczynić się do rozczarowania, skryte oczekiwania wobec nowo poznanej osoby okażą się płonne, horoskop radzi oprzeć się na sprawdzonych, długotrwałych związkach. 18 lipca Wenus wejdzie do znaku Raka, w którym czuje się znakomicie, domownicy oraz członkowie bliskiej rodziny staną się dla was najbardziej atrakcyjni. Między 22 a 27 lipca kwadratura Wenus do Jowisza w waszym znaku zapewni dobrobyt w rodzinie, uważajcie jednak, aby nie przecenić swoich możliwości.

Merkury w życzliwych Bliźniętach przebywa do 5 lipca, co pozytywnie wpłynie na mobilność, warto ten czas wykorzystać na działalność związaną z komunikacją czy publikacją, korzystny okaże się zakup sprzętu elektronicznego lub środków transportu – nie dajcie się tylko oszukać, bo kwadratura Merkurego do Neptuna w okolicach 3 lipca może sprawić, że czegoś nie zrozumiecie lub staniecie się zbyt łatwowierni. 5 lipca Merkury wejdzie do Raka, zaczną was w większym stopniu absorbować sprawy związane z rodziną oraz nieruchomościami, 9 lipca kwadratura Merkurego do Jowisza przyniesie dobre wiadomości, ale horoskop radzi oszczędność w wypowiedziach. W okolicach 13 lipca, podczas pełni Księżyca, sekstyl Merkurego do Urana wpłynie zaskakująco na nieoczekiwane decyzje finansowe. 19 lipca Merkury zawita do życzliwego Lwa, co zachęci do wakacyjnego przemieszczania się, chętnie pochwalicie się swoimi sukcesami na portalach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *