Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Panny

Do 22 lipca przebywa Słońce w życzliwym znaku Raka, kierując uwagę na rozwój życia towarzyskiego oraz aktywność w grupie osób podzielających wasze zainteresowania. Między 4 a 8 lipca, gdy  Słońce ustawi się w sekstylu do Urana, niektóre Panny z dnia na dzień zdecydują się na wspólny wakacyjny wyjazd za granicę, inne rozpoczną kurs połączony z wypoczynkiem. Nów Księżyca w znaku Raka, do którego dojdzie 10 lipca, może być początkiem prawdziwej przyjaźni z kobietą, lub nawiązania nowych znajomości z osobami, z którymi warto utrzymać długotrwały kontakt.

Od 12 do 18 lipca Słońce w trygonie do Neptuna w przeciwległym znaku Ryb przyczyni się do realizacji niektórych pragnień, to również dobry okres, aby skorzystać z wakacyjnego relaksu nad wodą, kontakt z przyrodą przyczyni się do regeneracji organizmu oraz nawiązania bliskich relacji z partnerami osobistymi oraz przyjaciółmi. Opozycja Słońca do Plutona od 15 do 21 lipca wprowadzi różnicę w poglądach między bliskimi wam osobami, nie powinniście się tym przejmować, pozostańcie obiektywnymi obserwatorami. 22 lipca Słońce opuści życzliwy znak Raka i wkroczy do Lwa, co zwykle wiąże się z osłabieniem organizmu, ostatni tydzień lipca warto więc przeznaczyć na wypoczynek. Szczególnie wyczerpani możecie poczuć się w okolicach 24 lipca, podczas pełni Księżyca w znaku Wodnika.

Merkury w znaku Bliźniąt przebywa do 11 lipca, skłaniając do wytężonej pracy umysłowej, ostrożność przy podejmowaniu decyzji zachowajcie między 4 a 8 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem – rady udzielone przez partnerów osobistych lub biznesowych mogą okazać się nietrafione. 11 lipca Merkury wkroczy do życzliwego znaku Raka, zachęcając do kontaktów zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi. Między 12 a 14 lipca trygon Merkurego do Jowisza, przebywającego w przeciwległym znaku Ryb, przyczyni się do rozwoju międzynarodowych kontaktów, aspekt sprzyja również nauce języków i wyjazdom zagranicznym. Również dni od 19 do 21 lipca okażą się korzystne dla wakacyjnych wojaży, kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu z Uranem, uda się wam łatwo złapać atrakcyjne „last minute”. Między 24 a 26 lipca trygon Merkurego z Neptunem pozwoli zrealizować ukryte marzenia, niektóre Panny porzucą praktyczne podejście do rzeczywistości i wejdą na drogę rozwoju duchowego, inne zainteresują się twórczością artystyczną.

Wenus do 22 lipca przebywa w znaku rozrywkowego Lwa, co skłoni niektóre Panny do nawiązania ukrytych letnich romansów. Od 5 do 11 lipca Wenus znajdzie się w napiętych aspektach z Saturnem i Uranem, uważajcie więc, bo wasze miłosne grzeszki mogą łatwo się wydać i stać się przyczyną konfliktów. Okres od 11 do 17 lipca natomiast, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z pożądliwym Marsem, obfitować może w ekscytujące randki i namiętne noce. 22 lipca Wenus wkroczy do waszego znaku i utworzy opozycję z Jowiszem w Rybach, poczujecie się zakochani i szczęśliwi, chociaż jednocześnie zaczniecie podchodzić do partnerów życiowych w sposób mocno krytyczny.

Mars w Lwie przebywa do 29 lipca, zanim zawita do waszego znaku, przyczyniając się do ataków ukrytych wrogów – szczególną ostrożność zachowajcie w pierwszym tygodniu lipca, kiedy Mars znajdzie się najpierw w opozycji do ograniczającego Saturna a następnie nieprzewidywalnego Urana, możecie ulec w tym czasie kontuzji kręgosłupa lub natrafić w pracy na ukrytą wrogość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *