Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Lwa

 Do 20 kwietnia Słońce przebywa w przyjaznym znaku ognistego Barana, w dodatku miesiąc rozpocznie nów Księżyca w koniunkcji z Merkurym, warto już 1 kwietnia zrobić listę rzeczy, które pragniecie zrealizować w bieżącym roku, ponieważ pierwszy nów po przesileniu wiosennym na wyjątkową energię, wzmacniającą realizację pragnień. 3 kwietnia Merkury w koniunkcji ze Słońcem sprzyja pracy intelektualnej i pomaga uświadomić sobie własne potrzeby.

Od 10 do 15 kwietnia koniunkcja Jowisza z Neptunem może okazać się korzystna dla inwestycji, szczególnie w nieruchomości, ponieważ towarzyszy jej korzystny aspekt Słońca do Saturna, niektóre Lwy otrzymają wypłatę świadczeń lub uda się uzyskać korzystny długoterminowy kredyt – czytajcie jednak umowy i nie zapominajcie o fragmentach pisanych małą czcionka, bo Neptun jest również wielkim zwodzicielem. W Wielką Sobotę będzie miała miejsce pełnia Księżyca w życzliwej Wadze, kontakty z obcokrajowcami wzbudzą emocje, również w drugi dzień Świąt, kiedy Słońce znajdzie się w napiętym aspekcie z potężnym Plutonem, unikajcie nadmiernego wysiłku, bo może się to odbić niekorzystnie na zdrowiu. 20 kwietnia Słońce opuści życzliwego Barana i wkroczy do znaku Byka, kierując uwagę na wymagania zawodowe. 30 kwietnia dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca, zachowajcie szczególną ostrożność, nie traćcie głowy i pozostańcie świadomi oczekujących was zadań.

Wenus przebywa w przeciwległym znaku Wodnika jeszcze tylko do 5 kwietnia, wykorzystajcie te dni na zrobieniu jak najlepszego wrażenia na otoczeniu, kiedy jednak Wenus wejdzie do Ryb, jej siła i możliwość działania wzrosną, możecie więc liczyć nie tylko na pogłębienie uczuć, ale także na profity finansowe. W ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Wenus z dobroczynnym Jowiszem i natchnionym Neptunem ułatwi dokonanie inwestycji, która zwróci się wielokrotnie.

Mars do 15 kwietnia przebywa w przeciwległym znaku Wodnika, aktywizując związki i relacje międzyludzkie, od 3 do 8 kwietnia koniunkcja Marsa i Saturna zapowiada brak wyrozumiałości dla waszych słabości ze strony partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych. W drugiej połowie miesiąca Mars w Rybach może rozchwiać was emocjonalnie, aktywność skierujecie na zarządzanie wspólnymi finansami.

Merkury do 11 kwietnia przebywa w życzliwym Baranie, kierując myśli na sprawy międzynarodowe oraz związane z edukacją lub podróżami. Od 6 do 9 kwietnia korzystny aspekt Merkurego do Marsa i Saturna ułatwi porozumienie w twardych negocjacjach. Po 11 kwietnia Merkury w Byku pomoże zmienić perspektywę w sprawach zawodowych oraz związanych z domem, rodziną i nieruchomościami, zwłaszcza tuż po Świętach, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem i w sekstylu do dobroczynnej Wenus, możecie spodziewać się nieoczekiwanych zysków. 24 kwietnia napięty aspekt Merkurego do Saturna utrudni porozumienie, kompromis w każdej sprawie natomiast macie szansę osiągnąć od 25 do 28 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się w korzystnej konfiguracji z Jowiszem, Neptunem i Plutonem.

ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *