Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Skorpiona

Słońce w znaku Barana do 19 kwietnia skupi uwagę na sprawach zdrowia oraz na zarządzaniu kryzysowym w miejscu pracy, szczególnie w stosunku do osób podległych. Sekstyl Słońca do Saturna w pierwszych dniach miesiąca sprawi, że w pełni zastosujecie się do ograniczeń i Święta Wielkanocne spędzicie w gronie najbliższej rodziny. Nów Księżyca w Baranie, do którego dojdzie 12 kwietnia, zapoczątkuje nową dietę lub zdecydujecie się wprowadzić zmiany w podejściu do zdrowia. Druga dekada miesiąca okaże się istotna dla waszych finansów, zwłaszcza w zakresie inwestycji, sekstyle Słońca do Marsa i Jowisza zachęcą was do odważnych posunięć, możecie wiele zyskać, kwadratura Słońca do Plutona podkreśla jednak, że istnieje ryzyko i trzeba będzie zawalczyć o spodziewane zyski.

19 kwietnia Słońce wkroczy do przeciwległego Byka, staniecie się bardziej otwarci, uwagę skierujecie na ważne związki, zarówno osobiste, jak i biznesowe. Pod koniec miesiąca może dojść do małego „trzęsienia ziemi”, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku 27 kwietnia, a Słońce znajdzie się w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, niektóre Skorpiony gotowe będą wywrócić całe swoje życie do góry nogami, ale w wielu przypadkach poczucie obowiązku im na to nie pozwoli.

Mars, jeden z władców waszego znaku, do 23 kwietnia przebywa w Bliźniętach, zwiększając skłonność do kontrowersyjnych wypowiedzi, szczególnie między 6 a 13 kwietnia, podczas kwadratury z Neptunem w Rybach. Od 13 do 19 kwietnia Mars w trygonie do Jowisza zwiększy efektywność w zakresie inwestycji, pomoże zdobyć dodatkowe dofinansowanie, pozwoli uzyskać wszystko, na czym wam zależy. 23 kwietnia Mars wkroczy do życzliwego znaku Raka, w którym jednak nie czuje się najlepiej, wasze starania o podniesienie własnych kwalifikacji lub wysiłki w kierunku wykształcenia innych, mogą wywołać sporo frustracji, łatwiej niż zwykle zaczniecie tracić cierpliwość.

Wenus do 14 kwietnia przebywa w znaku Barana, na sukcesy w miłości przyjdzie wam więc trochę poczekać, jedynie między 3 a 9 kwietnia, podczas sekstylu Wenus do Marsa możecie liczyć na to, że uda się wam zdobyć czyjeś zainteresowanie. Także między 8 a 14 kwietnia Wenus w sekstylu do Jowisza i w kwadraturze do Plutona sprawi, że nikt się wam nie oprze, ale będą to raczej pyrrusowe zwycięstwa. Sytuacja się zmieni po 14 kwietnia, kiedy Wenus wkroczy do przeciwległego znaku Byka – staniecie się nagle bardzo atrakcyjni dla partnerów a wasze powodzenie wzrośnie. Pod koniec miesiąca jednak powinniście zachować ostrożność, ponieważ między 22 a 26 kwietnia Wenus i Merkury znajdą się w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem i w kwadraturze z zachowawczym Saturnem – przetrwają tylko związki oparte na poczuciu odpowiedzialności oraz związane wspólnym interesem.

Do 4 kwietnia Merkury przebywa w życzliwych Rybach, pogłębiając rozwój duchowy i wspierając działalność twórczą, potem przesunie się do znaku Barana, kierując myśli na sprawy zdrowia. 10 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się w sekstylu ze stabilizującym Saturnem, warto ustalać priorytety, ważne zarówno dla życia rodzinnego, jak i zawodowego, 19 kwietnia natomiast, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, możecie podejmować decyzje dotyczące przyszłości. Tego samego dnia Merkury wraz ze Słońcem przejdą do przeciwległego Byka, ostatnia dekada miesiąca wiązać się więc będzie z negocjacjami, rozmowami i umowami, dotyczącymi wszystkich istotnych relacji, tak prywatnych, jak i biznesowych, czekają was zaskakujące sytuacje i nagłe zwroty akcji, bądźcie więc przygotowani na plan B w każdej dziedzinie.

Wiedźma. Droga do siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *