Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Raka

Słońce do 19 kwietnia przebywa w znaku Barana, kierując uwagę na  sprawy zawodowe, sporo będzie się działo w tej dziedzinie, bo już w pierwszych dniach miesiąca sekstyl Słońca do Saturna zaowocuje nowymi zadaniami, z którymi jednak poradzicie sobie znakomicie. Nów Księżyca w znaku Barana, do którego dojdzie 12 kwietnia może stać się okazją do awansu lub podniesienia kwalifikacji. Nowy projekt zawodowy lub początek kariery czeka niektóre Raki w drugiej dekadzie miesiąca, kiedy Słońce znajdzie się w sekstylu z Marsem i Jowiszem a następnie w kwadraturze z Plutonem – aby odnieść sukces trzeba się będzie wykazać determinacją i zdecydowaniem, pokonując przy tym bezwzględną konkurencję i ukrytych wrogów.

19 kwietnia Słońce przesunie się do życzliwego Byka, odpuścicie sprawy kariery i skupicie uwagę na rozwoju przyjaźni. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 27 kwietnia w przyjaznym znaku Skorpiona oraz koniunkcja Słońca z Uranem w ostatnich dniach miesiąca, wywołają wiele emocji – jeśli nie zachowacie ostrożności, ważny dla was związek przyjaźni może dotknąć poważny kryzys lub w grupie osób, z którą łączą was wspólne zamiłowania, dojdzie do nieoczekiwanych wydarzeń, które wywrócą do góry nogami wzajemne relacje.

Wenus w Baranie przebywa do 14 kwietnia, pierwsza połowa miesiąca może się więc okazać nie w pełni zadowalająca pod względem uczuć i finansów, ale kiedy między 3 a 9 kwietnia utworzy sekstyl z Marsem możecie liczyć na namiętne noce w tajemnicy, w zaciszu sypialni. Między 8 a 14 kwietnia sekstyl Wenus do Jowisza i kwadratura Wenus do Plutona uruchomi potężną energię, która może przynieść niespodziewane zyski, ale też wzbudzić zazdrość. 14 kwietnia Wenus przesunie się do życzliwego znaku Byka, w którym czuje się fantastycznie, możecie więc spodziewać się poprawy samopoczucia oraz dowodów uczuć ze strony oddanych przyjaciół, macie szansę też poprawić sytuację materialną. Jedynie pod koniec miesiąca, między 22 a 26 kwietnia, koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem w kwadraturze do ograniczającego Saturna, może doprowadzić do strat.

Merkury do 4 kwietnia przebywa jeszcze w życzliwych Rybach, wpływając na rozwój wyobraźni, między 4 a 19 kwietnia tranzytuje znak aktywnego Barana, zachęcając do podejmowania szybkich i sprawnych decyzji, w ostatniej dekadzie miesiąca natomiast zagości w przyjaznym, ale dość powolnym Byku. Między 22 a 26 kwietnia Merkury w koniunkcji z Wenus i Uranem w kwadraturze do Saturna pozwoli podjąć odważne decyzje w wyniku nieprzewidzianych i zaskakujących wydarzeń.

Mars do 23 kwietnia przebywa w znaku Bliźniąt, między 6 a 13 kwietnia możecie doświadczyć nieprzyjemnych plotek i ukrytych ataków za waszymi plecami, kiedy Mars znajdzie się w kwadraturze z Neptunem. 23 kwietnia bojowy Mars  wkroczy do waszego znaku i jest to ważne wydarzenie, bo staniecie się nie tylko bardziej aktywni i odważni, ale też skłonni walczyć o swoje do upadłego.

Wiedźma. Droga do siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *