Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Byka

Słońce tranzytuje znak Barana do 19 kwietnia, osłabiając was energetycznie, dlatego wskazany jest w tym czasie odpoczynek i ładowanie akumulatorów. W pierwszych dniach miesiąca Słońce w sekstylu do Saturna może zaowocować stabilizacją zawodową lub propozycją dodatkowej pracy. W drugiej dekadzie kwietnia okazje same zaczną wam wpadać do ręki, kiedy Słońce i Wenus znajdą się w sekstylu do Marsa i Jowisza, finanse się poprawią, ale będziecie też mieć tendencje do nadmiernych wydatków. Nów Księżyca w znaku Barana, do którego dojdzie 12 kwietnia, może się wiązać z początkiem projektu, który światło dzienne ujrzy dopiero pod koniec miesiąca.

19 kwietnia Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku, poczujecie się znacznie lepiej, odzyskacie energię i chęć do działania, otworzycie się na świat i ludzi. Pod koniec miesiąca poczujecie się w centrum wydarzeń, czeka was wiele niespodzianek i emocji, ponieważ w waszym znaku przebywać będą również Merkury i Wenus, a pełnia Księżyca 27 kwietnia odbędzie się w przeciwległym znaku Skorpiona, akcentując rolę związków, umów i ustaleń. Koniunkcja Słońca z Uranem w waszym znaku, do której dojdzie w ostatnim dniu miesiąca, wywoła rewolucję i konieczność przystosowania się do nieoczekiwanych okoliczności.

Wenus do 14 kwietnia przebywa jeszcze w Baranie, ale w drugiej połowie miesiąca czekają was profity, bo Wenus znajdzie się w waszym znaku. Między 3 a 9 kwietnia sekstyl Wenus do Marsa podkręci atmosferę w związkach, pojawi się też ruch w finansach, na większe zakupy jednak lepiej wybrać się w drugiej połowie kwietnia. Między 8 a 12 kwietnia natomiast sekstyl Wenus do Jowisza zaprocentuje prestiżową szansą zawodową, okazję należy dosłownie łapać w locie, poprawi się wasza sytuacja osobista i finansowa lub czekają was sukcesy towarzyskie. W tej beczce miodu jest jednak łyżka dziegciu, bo między 10 a 14 kwietnia Wenus znajdzie się w napiętej kwadraturze z wymagającym Plutonem – aby uzyskać korzyści będziecie zmuszeni pójść na kompromis, który okaże się sprzeczny z wyznawanym systemem wartości lub trzeba się będzie dostosować do czyjejś dominacji. Po 14 kwietnia sytuacja radykalnie się poprawi, bo Wenus znajdzie się w waszym znaku, którym rządzi, będzie więc mogła rozwinąć wachlarz możliwości, obdarzając was dobrym samopoczuciem, wdziękiem i radosnym usposobieniem, co przyciągnie powodzenie i miłość. Jedynie między 22 a 26 kwietnia kwadratura Wenus z Saturnem i koniunkcja z nieprzewidywalnym Uranem może doprowadzić do kryzysów w związkach, nie dajcie się sprowokować do podejmowania radykalnych decyzji, bo możecie ich później żałować.

Mars do 23 kwietnia przebywa w znaku Bliźniąt, co sprawia, że pieniądze przeciekają wam przez palce, wzbudzi to frustracje i doprowadzi do nieprzyjemnych komentarzy – szczególną ostrożność powinniście zachować między 6 a 13 kwietnia, kiedy Mars utworzy napiętą kwadraturę z Neptunem w Rybach, bo trudno będzie w tych dniach działać z sensem. Możecie jednak liczyć na sukces zawodowy i finansowy między 13 a 19 kwietnia, podczas trygonu  Marsa z dobroczynnym Jowiszem. Po 23 kwietnia, kiedy Mars znajdzie się w znaku Raka, niektóre Byki wezmą się za remonty i pracę w ogrodzie.

Merkury 4 kwietnia opuści znak Ryb i wkroczy do Barana, w którym pozostanie do 19 kwietnia. Ostatnią dekadę miesiąca spędzi w waszym znaku, obdarzając was zdrowym rozsądkiem i sprawnym myśleniem, między 22 a 26 kwietnia znajdzie się jednak w towarzystwie Wenus w koniunkcji z Uranem i w kwadraturze z Saturnem, skłaniając do szybkich i czasem nieprzemyślanych decyzji. Uważajcie też w tych dniach za kierownicą, bo z jednej strony będziecie się spieszyć, z drugiej coś was będzie powstrzymywać, nietrudno w takiej sytuacji o stłuczkę.

Wiedźma. Droga do siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *