Horoskop miesięczny na grudzień 2022 dla Wagi

Słońce w życzliwym Strzelcu przebywa do 21 grudnia, czyniąc was bardziej mobilnymi, chętnymi do podróżowania i zdobywania wiedzy. 8 grudnia pełnia Księżyca w koniunkcji z impulsywnym Marsem w Bliźniętach, może was skłonić do wybrania się w podróż, co wzbudzi wiele emocji, starajcie się zdjąć nogę z gazu i unikać przekraczania prędkości, bo zakończy się to niechcianym mandatem. Między 10 a 14 grudnia Słońce w sekstylu do Saturna pomoże wykazać się pedagogicznym podejściem do dzieci i zastosować konieczne ograniczenia bez stosowania drastycznych metod, Wagi zajmujące się twórczością mają szansę w tym czasie nawiązać długoterminową współpracę, dającą poczucie bezpieczeństwa, ale kwadratura Słońca do Neptuna, pod wpływem której pozostaniecie od 12 do 16 grudnia ostrzega przed nierzetelnymi umowami, które mają na celu wykorzystanie waszego potencjału dając niewiele w zamian. 19 i 20 grudnia Słońce znajdzie się w kwadraturze do Jowisza w Rybach, co zapowiada dużo zleceń, trudno się będzie jednak z nich wywiązać. Już 20 grudnia Jowisz ponownie wkroczy do przeciwległego Barana, powróci więc okres, w którym w waszym życiu zaczną pojawiać się szczęśliwe zbiegi okoliczności a napotkani ludzi będą wam sprzyjać. 21 grudnia również Słońce zmieni znak, opuści życzliwego Strzelca i wkroczy do wymagającego Koziorożca, domownicy i rodzina upomną się o swoje prawa, uwaga powędruje w kierunku spraw domowych, jednak jeszcze do 24 grudnia Słońce pozostanie w aspekcie z Jowiszem, pomimo trudności uda się wam postawić na swoim i uzyskać to, co się wam należy. 23 grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, dojdzie do nowiu Księżyca w Koziorożcu, któremu towarzyszy korzystny aspekt Merkurego z Neptunem, w domu ma szansę zapanować spokój i porozumienie.

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa w życzliwym Strzelcu do 10 grudnia, macie więc jeszcze czas, aby poszukać miłości w najbliższym otoczeniu, może nawet po sąsiedzku. Panujcie nad emocjami 1 grudnia, gdy Wenus znajdzie się w opozycji do impulsywnego Marsa w Bliźniętach, ktoś może was skutecznie wyprowadzić z równowagi, horoskop radzi zachować spokój, nie pozwolić się sprowokować, do czego zachęci również sekstyl Wenus do zrównoważonego Saturna, najsilniej działający 2 grudnia. Między 2 a 6 grudnia kwadratura Wenus do zwodniczego Neptuna ostrzega przed próbą manipulacji, w wyniku zawiedzionych nadziei niektóre Wagi mogą nawet doznać przejściowych objawów alergii lub innych dolegliwości psychosomatycznych, które tak nagle jak się pojawią, tak szybko same z siebie znikną. 9 grudnia Wenus, zanim zmieni znak, znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem, co ogólnie jest pozytywnym wydarzeniem i zwiększy powodzenie, może jednak wiązać się z pewnego rodzaju nadmiarem i trzeba będzie zrezygnować z niektórych zleceń, propozycji lub spotkań. 10 grudnia Wenus zawita do poważnego Koziorożca, potrzebę rozrywek ograniczycie do minimum, staniecie się za to bardziej rodzinni. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, między 20 a 24 grudnia, trygon Wenus do nieprzewidywalnego Urana przyniesie pomysł na udaną inwestycję, otrzymacie dodatkowe środki z urzędu, uzyskacie kredyt lub postanowicie nagle złożyć wniosek o dotację. Ostatnie dni roku pełne będą planów na przyszłość, zapowiada się sylwestrowe szaleństwo, być może u was w domu, ponieważ Wenus utworzy korzystny aspekt z marzycielskim Neptunem, koniunkcję z towarzyskim Merkurym oraz dekadenckim Plutonem, w Nowy Rok wejdziecie więc pełni entuzjazmu, chociaż poranek przywita was bólem głowy.

Mars w znaku przyjaznych Bliźniąt pozostaje w retrogradacji do 27 grudnia, warto zweryfikować swój sposób myślenia i reagowania, okaże się to szczególnie ważne między 6 a 10 grudnia, kiedy Słońce ustawi się w opozycji do Marsa, po 27 grudnia uaktywni się w większym stopniu potrzeba podróżowania i zdobywania wiedzy.

Merkury do 7 grudnia przebywa w życzliwym Strzelcu, jest jednak słaby w tym znaku, co może objawić się w pewnego rodzaju roztrzepaniu, zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca, gdy znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem. Między 5 a 7 grudnia kwadratura Merkurego do Jowisza może wpłynąć na zmianę planów związanych z edukacją, podróżami zagranicznymi lub eventami, w których chcielibyście brać udział. 7 grudnia Merkury wejdzie do konsekwentnego Koziorożca, zaczniecie myśleć bardziej praktycznie, organizować życie zarówno rodzinne, jak i zawodowe. Między 16 a 18 grudnia, kiedy Merkury znajdzie się w trygonie do Urana, pojawi się szansa na dokonanie dobrej inwestycji, wpadną wam do głowy pomysły jak zwiększyć zyski, zakupy prezentów okażą się zaskakująco udane. W czasie Świąt Bożego Narodzenia sekstyl Merkurego do uduchowionego Neptuna pozwoli spędzić te dni w pozytywnej atmosferze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *