Horoskop miesięczny na czerwiec 2024 dla Wodnika

Słońce przebywa w życzliwych Bliźniętach do 20 czerwca, rozwijając intelektualnie, kierując uwagę na sprawy związane ze swoim hobby, edukacją i wszelkiego rodzaju przyjemnościami, zwłaszcza w pierwszym tygodniu miesiąca, gdy dobroczynny Jowisz utworzy trygon z Plutonem w waszym znaku, powiodą się śmiałe plany dotyczące spraw międzynarodowych, macie szansę wykazać się kreatywnością i twórczym podejściem do rzeczywistości. 6 czerwca nów Księżyca w Bliźniętach w koniunkcji z Wenus, ale w kwadraturze do Saturna, zapowiada rozpoczęcie długoterminowych planów finansowych oraz inwestycyjnych, ale między 6 a 12 czerwca coś stanie na przeszkodzie ich realizacji. Od 18 do 20 czerwca kwadratura Słońca do Neptuna wprowadzi zamęt w sprawy finansowe, związane z waszym hobby a także kreatywnymi i twórczymi działaniami, pozostańcie ostrożni dokonując zakupów oraz negocjując warunki umów. Wieczorem 20 czerwca Słońce opuści życzliwe Bliźnięta i wkroczy do wrażliwego Raka, do końca miesiąca jest czas na rozwój uczuć, staniecie się bardziej empatyczni, również w stosunku do samych siebie. W nocy z 21 na 22 czerwca dojdzie do pełni Księżyca w Koziorożcu, zobaczycie wyraźnie co wam służy, a co szkodzi, praca wykonawcza może stać się przyczyna stresów.

Wenus przez pierwszy tydzień miesiąca tranzytuje Bliźnięta w koniunkcji ze Słońcem, co uczyni was otwartymi na miłość i serdeczne kontakty międzyludzkie, pod warunkiem, że zadbacie o swoje przyjemności, jedynie między 6 a 10 czerwca kwadratura Wenus i Słońca do Saturna wprowadzi ograniczenia w dogadzaniu sobie a działalność kreatywna napotka trudności. 16 czerwca może być trudnym dniem dla relacji międzyludzkich, ponieważ Wenus wraz z Merkurym w Bliźniętach utworzą napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem, pojawią się nieporozumienia nawet w najbardziej serdecznych relacjach. 17 czerwca obydwie planety zmienią znak i wejdą do uczuciowego Raka, co znacznie poprawi komunikację, zrozumiecie bowiem emocjonalne motywy postępowania bliskich wam osób. Pod koniec miesiąca, między 27 a 29 czerwca, sekstyl powabnej Wenus do pożądliwego Marsa zwiększy apetyt na seks i przygody miłosne.

Mars do 9 czerwca tranzytuje życzliwego Barana, zwiększając mobilność oraz kierując aktywność na sprawy związane z najbliższym otoczeniem, rodzeństwem a także sąsiedztwem. Trudny okres was czeka między 9 a 12 czerwca, gdy Mars zmieni znak, wejdzie do Byka tracąc wiele ze swej mocy, i utworzy napięty aspekt z Plutonem w waszym znaku, w tym samym czasie Wenus wraz ze Słońcem pozostają w kwadraturze, co skłoni was do walki o pryncypia, pojawią się trudności nie do pokonania, ale Pluton w waszym znaku pozwoli przetrwać najtrudniejsze chwile, czyniąc was znacznie silniejszymi, nie ugniecie się pod presją i wyzwolicie moc, której się po sobie nie spodziewaliście.

Merkury w Byku 2 czerwca utworzy harmonijny aspekt z mediumicznym Neptunem w Rybach, co pozwoli umysłowi poszybować w chmurach i czerpać inspirację ze sfery duchowej. 3 czerwca Merkury zawita do życzliwych Bliźniąt, gdzie jest wyjątkowo mocny, staniecie się bardziej komunikatywni i kreatywni, pomysły same będą przychodzić do głowy, jedynie 12 czerwca, gdy znajdzie się w napiętym aspekcie z ograniczającym Saturnem możecie mieć trudności w porozumieniu się, zwłaszcza z osobami starszymi lub konserwatywnymi, dwa dni później, 14 czerwca, gdy Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem, błyśniecie intelektem, szczególnie w sprawach związanych kreatywną twórczością, a wasze idee zostaną zauważone i zaakceptowane. 17 czerwca Merkury wraz z Wenus opuszczą życzliwe Bliźnięta i wejdą do uczuciowego Raka, w swoich pomysłach i rozważaniach zaczniecie brać pod uwagę stronę uczuciową i podłoże emocjonalne. W dniach 18 – 20 czerwca sekstyl Merkurego do Marsa sprawi, że będziecie myśleć i poruszać się szybko, natomiast między 25 a 27 trygon Merkurego do Saturna napełni was rozwagą i ostrożnością, zarówno w wyrażaniu poglądów, jak i w komunikacji. Ostatniego dnia miesiąca harmonijny aspekt Merkurego do inspirującego Urana, władcy waszego znaku, przyniesie genialne i odkrywcze pomysły, słuchajcie intuicji, godząc sferę intelektualną z emocjonalną.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *