Horoskop miesięczny na czerwiec 2024 dla Lwa

Słońce, władca waszego znaku, do 20 czerwca przebywa w życzliwych Bliźniętach, kierując uwagę na rozwój kontaktów towarzyskich i społecznych, warto w tym czasie postawić na przyjaźń i serdeczne stosunki koleżeńskie, bo okażą się transformujące, zwłaszcza w pierwszym tygodniu miesiąca, gdy Jowisz w Bliźniętach utworzy harmonijny aspekt z Plutonem w przeciwległym Wodniku, słuchajcie uważnie co inni mają do powiedzenia, bo okaże się to wzbogacające. 6 czerwca nów Księżyca w Bliźniętach w koniunkcji z Wenus i w kwadraturze do Saturna zapowiada zakończenie ważnej relacji lub trudny początek nowej przyjaźni, długoterminowe przedsięwzięcie, które teraz rozpoczniecie okaże się bardzo rozwijające, dni między 6 a 12, szczególnie 9 czerwca, gdy działać na was będą dwie mocne kwadratury – Słońca do Saturna oraz Marsa do Plutona, mogą przynieść smutek, sporo stresów i poczucie ograniczenia. Między 18 a 20 czerwca napięty aspekt Słońca do Neptuna wzbudzi melancholię i pragnienie ucieczki przed rzeczywistością, unikajcie nadmiaru używek i alkoholu. 20 czerwca wieczorem Słońce opuści życzliwe Bliźnięta i wkroczy do uczuciowego Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się słabi i pozbawieni energii, to najlepszy moment na odpoczynek, urlop od wszystkiego dobrze wam zrobi, pełnia Księżyca w Koziorożcu, do której dojdzie w nocy z 21 na 22 czerwca, wzbudzi niepokój o zdrowie, praca okaże się męcząca i stresująca.

Wenus wędruje w koniunkcji ze Słońcem niemal przez cały pierwszy tydzień miesiąca, pełni więc będziecie dobrej woli, chętni do romansów i flirtów, jedynie między 6 a 10 czerwca, podczas działania kwadratury Wenus do Saturna, możecie się poczuć mało komfortowo, pozbawieni przyjaciół. 15 i 16 czerwca Wenus znajdzie się w koniunkcji z Merkurym w Byku i obydwie planety utworzą napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem, jakieś wyobrażenia rozminą się z rzeczywistością, bądźcie szczerzy ze sobą oraz z osobami, które darzycie uczuciem. 17 czerwca obydwie planety zmienią znak pozostając w koniunkcji, wejdą do wrażliwego Raka, gdzie Wenus dobrze się czuje, zaczniecie skrywać swoje uczucia, niektóre Lwy będą miały tendencje do nawiązywania tajemnych znajomości, zwłaszcza pod koniec miesiąca, w dniach 27 – 29 czerwca, gdy powabna Wenus utworzy harmonijny aspekt ze zdobywczym Marsem

Mars do 9 czerwca przebywa w życzliwym Barania, motywując do działania i aktywności w dziedzinie edukacji, podróży i spraw międzynarodowych. 9 czerwca z samego rana Mars wkroczy do znaku Byka, do 12 czerwca pozostanie w kwadraturze do potężnego Plutona w przeciwległym Wodniku, taka kumulacja energii może objawić się poprzez silny konflikt, ale przeciwnik okaże się silniejszy, walka nic nie da, trzeba zaakceptować nieuchronną zmianę sytuacji.

Merkury 2 czerwca utworzy harmonijny aspekt z mediumicznym Neptunem, co sprzyja korzystaniu z wyobraźni oraz twórczej inspiracji. 3 czerwca Merkury zawita do życzliwych Bliźniąt, gdzie jest wyjątkowo mocny, wymiana poglądów z przyjaciółmi, naukowcami oraz osobami z różnych stref kulturowych okaże się transformująca między 3 a 5 czerwca, gdy Merkury w koniunkcji z Jowiszem utworzą harmonijny aspekt z Plutonem w przeciwległym Wodniku. Od 11 do 13 czerwca kwadratura Merkurego do Saturna utrudni komunikację, natomiast 14 czerwca, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, łatwo wyrazicie co wam w duszy gra. 16 czerwca kwadratura Merkurego i Wenus ze zwodniczym Neptunem będzie kusić brakiem szczerości, manipulacją i wykrętami, po 17 czerwca natomiast, gdy Merkury z zawita do wrażliwego Raka, warto zacząć samego siebie pytać – co w tej chwili czuję?. Sekstyl Merkurego do Marsa, pod wpływem którego pozostaniecie w dniach 20 – 22 czerwca zachęci do intelektualnej aktywności, od 25 do 27 czerwca trygon Merkurego do Saturna skłoni do podejmowania rozważnych decyzji dotyczących inwestycji, zwłaszcza w nieruchomości, natomiast ostatniego dnia miesiąca Merkury w sekstylu do innowacyjnego Urana pozwoli wpaść na odkrywcze pomysły.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *