Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Panny

Słońce w Bliźniętach do 21 czerwca skieruje uwagę na karierę i pracę zawodową, nie jest to odpowiedni czas na urlop, możecie bowiem w spokoju robić co do was należy, ponieważ Słońce w pierwszej połowie czerwca nie tworzy aspektów. Emocje pojawią się w okolicach 14 czerwca, podczas pełni Księżyca w Strzelcu, oczekiwania domowników okażą się sprzeczne z waszymi celami, warto jednak zastanowić się co zrobić, aby znaleźć równowagę między obowiązkami a ambicjami – okazja pojawi się między 14 a 18 czerwca, kiedy Słońce utworzy zarówno trygon ze stabilizującym Saturnem, jak i kwadraturę z Neptunem, władcą iluzji.

W pracy postawcie na podwładnych i własny zespół, klienci bowiem nie będą wiedzieli o co im chodzi, natomiast w relacjach osobistych trudno wam będzie zrozumieć partnera, pojawi się więc tendencja do ucieczki w sprawy zawodowe. 21 czerwca Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do życzliwego Raka, odpuścicie więc sobie karierę i rzucicie się w wir życia towarzyskiego. Nów Księżyca w kwadraturze do Jowisza, do którego dojdzie 29 czerwca, wyznaczy początek przyjaźni z osobą wysoko postawioną, obcokrajowcem, artystą lub nauczycielem akademickim.

Merkury w Byku 3 czerwca ruszy do przodu, łatwiej się będzie porozumieć, zwłaszcza w sprawach związanych z edukacją, spotkania przestaną być odkładane a umowy renegocjowane. Między 9 a 12 czerwca trygon Merkurego do Plutona pomoże wprowadzić dyscyplinę w relacje z dziećmi oraz obcokrajowcami, znajdziecie argumenty, aby postawić na swoim. 13 czerwca Merkury opuści znak Byka i wejdzie do Bliźniąt, gdzie jest bardzo mocny, wpłynie to korzystnie na porozumienie ze współpracownikami, warto w drugiej połowie miesiąca podpisywać wiążące długoterminowe umowy, również międzynarodowe – zwłaszcza w dniach 18–22 czerwca, gdy Merkury utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem.

Wenus w życzliwym Byku przebywa do 23 czerwca, miłość znajdziecie za granicą, osoby rozglądające się za swoją połówką powinny szukać jej wśród obcokrajowców, szczególnie w dniach od 10 do 13 czerwca, gdyż koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem przyniesie zaskakujące spotkanie, które zakończyć się może szalonym romansem. Od 17 do 23 czerwca sprawy miłosne się skomplikują, ponieważ Wenus utworzy zmienne aspekty z Saturnem, Neptunem i Plutonem – na drodze do realizacji marzeń staną nieprzewidziane przeszkody związane ze stanem zdrowia lub wymaganiami zawodowymi, ale siła namiętności okaże się silniejsza, niż wszystko inne. 23 czerwca Wenus zmieni znak i wejdzie do Bliźniąt, w ostatnich dniach miesiąca utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem, niektóre Panny czeka awans w pracy lub wypłata świadczeń z urzędu.

Mars w Baranie jest mocny i pozostanie w tym znaku przez cały miesiąc, co okaże się korzystne dla inwestycji, pozyskiwania funduszy i zarządzania wspólnymi finansami, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w sekstylu z Saturnem macie szansę uzyskać długotrwały kredyt lub zainwestować skutecznie w nieruchomości. Nadmiar energii może łatwo przekształcić się w agresję, zachowajcie ostrożność szczególnie na przełomie czerwca i lipca, gdy dojdzie do napiętego aspektu Marsa z Plutonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *