Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Barana

Słońce tranzytuje znak Bliźniąt do 21 czerwca, kierując uwagę na przekaz informacji, zachęca do podróżowania oraz zmiany miejsca pobytu, wpływa pozytywnie na kontakty z rodzeństwem oraz najbliższym otoczeniem. Pierwsza dekada miesiąca minie w miarę spokojnie, gdyż Słońce nie tworzy istotnych aspektów, dopiero pełnia Księżyca w życzliwym znaku Strzelca, do której dojdzie 14 czerwca, wywoła emocje związane z podróżami, edukacją lub zdawaniem egzaminów.

Od 14 do 18 czerwca pozostaniecie pod wpływem układu planet, w którym Słońce jednocześnie utworzy korzystny trygon ze stabilizującym Saturnem oraz napiętą kwadraturę z destabilizującym Neptunem, trudno będzie uzyskać równowagę pomiędzy potrzebą osiągnięcia bezpieczeństwa wynikającego z trwałości związków przyjaźni a poczuciem bycia wykorzystywanym a nawet oszukiwanym. 21 czerwca Słońce opuści życzliwe Bliźnięta i wkroczy do Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym uwaga powędruje w kierunku spraw związanych z domem, rodziną i historią. 29 czerwca dojdzie do nowiu Księżyca w Raku w napiętym aspekcie do Jowisza, przebywającego w waszym znaku – niektóre Barany odczują nagłą potrzebę zmiany miejsca pobytu, zamieszkania za granicą, wyjazdu „last minute” lub rozpoczęcia kolejnego kursu, dla wielu osób rozpocznie się okres radykalnych zmian w domu rodzinnym.

Mars przez cały miesiąc przebywa w waszym znaku, co jest korzystne dla efektywności działania, może się jednak okazać destrukcyjne, jeśli nie uda się wam zapanować nad nadmiarem energii, która będzie miała tendencję do przekształcania się w agresję. W ostatnich dniach miesiąca Mars w sekstylu do Saturna, a następnie w kwadraturze do Plutona, zmusi do bezpardonowej walki o najważniejsze sprawy w życiu.

Do 23 czerwca Wenus przebywa w Byku, znaku którym włada, jest więc bardzo mocna i wpłynie znacząco na wasz stan posiadania. W dniach od 10 do 13 czerwca koniunkcja Wenus z Uranem doprowadzi do rewolucji w finansach, możecie wiele stracić lub zyskać, w każdym razie nastąpią nieoczekiwane zmiany w podejściu do posiadania, niektóre Barany przeżyją płomienny, ale krótki romans, który okaże się kosztowny. Od 17 do 21 czerwca Wenus utworzy napięty aspekt z Saturnem i korzystny z Neptunem – pojawi się okazja, aby spełnić swoje marzenia, ale fundusze okażą się niewystarczające, w związkach nastąpi przejściowe ochłodzenie uczuć, ostatecznie trygon Wenus do Plutona, do którego dojdzie 21 czerwca pomoże rozwiązać problem i osiągniecie to, na czym wam zależy.  23 czerwca Wenus opuści Byka i wejdzie do życzliwych Bliźniąt, staniecie się bardziej mobilni, w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu z Jowiszem, miłość znajdziecie w podróży lub poznacie kogoś za pomocą internetu.

Merkury już 3 czerwca wyjdzie z retrogradacji i powróci do biegu prostego, możecie więc zacząć podejmować finansowe decyzje bez obawy, że coś się skomplikuje przy zawieraniu transakcji, szczególnie w dniach od 9 do 12 czerwca, gdy Merkury znajdzie się w trygonie z potężnym Plutonem. 13 czerwca Merkury ponownie zawita do życzliwych Bliźniąt, którymi włada, druga połowa czerwca jest więc korzystna dla podróżowania, zdawania egzaminów oraz wszelkiego działania na szeroką skalę, zwłaszcza od 18 do 22 czerwca, gdy Merkury utworzy obiecujący sekstyl do Jowisza w waszym znaku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *