Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Skorpiona

Słońce w znaku Bliźniąt do 21 czerwca skieruje uwagę na zabezpieczenie wspólnych finansów, pierwszy tydzień miesiąca to również właściwy moment, aby zajrzeć wgłąb siebie i odkryć własne ograniczenia, czemu sprzyja trygon Słońca do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie do 5 czerwca. 10 czerwca dojdzie do zaćmienia Słońca w koniunkcji z cofającym się Merkurym, unikajcie w okolicach tego dnia podejmowania ważnych finansowych decyzji, bo możecie popełnić błąd, chyba że postanowicie zainwestować w coś wcześniej dobrze sprawdzonego.

Między 10 a 20 czerwca dojdzie do ważnego astrologicznego wydarzenia – po raz drugi w tym roku dwie planety, reprezentujące przeciwstawne zasady znajdą się w napiętej kwadraturze. Saturn żyje przeszłością i chce, aby wszystko zostało po staremu, natomiast buntowniczy Uran to planeta rewolucji, starcie tych planet odbije się na ogólnej atmosferze, w której wszyscy żyjemy i w mniejszym lub większym stopniu wpłynie na nasze spojrzenie na rzeczywistość. Między 12 a 16 czerwca kwadratura Słońca do Neptuna sprawi, że poczujecie się zagubieni i zapragniecie uciec od odpowiedzialności i konieczności podejmowania decyzji, angażując się w uzależniające  zajęcia i zabawy.

Sytuacja ulegnie zmianie kiedy 21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Raka, a dwa dni później utworzy bardzo dobroczynny trygon z Jowiszem w Rybach, Merkury zmieni bieg na prosty, a 24 czerwca pełnia Księżyca w przyjaznym Koziorożcu uświadomi wam jak wiele osiągnęliście. Ostatni tydzień czerwca zapowiada się więc radośnie, warto skorzystać z urlopu i wybrać się na wymarzone wakacje.

Mars, jeden z władców waszego znaku, do 11 czerwca przebywa jeszcze w życzliwym znaku Raka, w którym jednak nie czuje się najlepiej, dlatego możecie nadużywać swojej siły i władzy, szczególnie między 2 a 8 czerwca, gdy obydwaj władcy, czyli Mars i Pluton, znajdą się w opozycji, uważajcie, aby kogoś nie skrzywdzić, próbując coś naprawić możecie „wylać dziecko z kąpielą”. Skorpiony rozwinięte duchowo będą chronić bliskich i rodzinę do upadłego. Po 11 czerwca, kiedy Mars wkroczy do Lwa, odpuścicie sobie różnego rodzaju potyczki i zajmiecie się pracą, w której znajdziecie sporo zabawy i przyjemności. W ostatnich dniach miesiąca opozycja Marsa do Saturna ograniczy waszą chęć do rządzenia.

Wenus wkroczy do życzliwego znaku Raka już 2 czerwca, w którym pozostanie do 27 czerwca, napełniając was optymizmem, dobrym nastrojem, miłością do rodziny, chęcią podróżowania. Trygon Wenus do Jowisza przyniesie między 2 a 5 czerwca wiele przyjemności, wolne Skorpiony mogą liczyć na udane randki, natomiast strzała Amora może dosięgnąć was między 11 a 15 czerwca, podczas sekstylu Wenus do Urana, przebywającego w przeciwległym znaku Byka – ktoś może was zauroczyć swoją oryginalnością. Od 19 do 23 czerwca trygon Wenus do Neptuna przyciągnie do niektórych Skorpionów miłość życia, inni spędzą ten czas w romantycznej atmosferze, poczujecie się kochani i pożądani. Między 22 a 26 czerwca podczas opozycji Wenus do Plutona zdobędziecie wszystko, na czym wam zależy. 27 czerwca Wenus opuści przyjaznego Raka i wkroczy do rozrywkowego Lwa, Skorpiony, które będą zmuszone pozostać w tym czasie w pracy znajdą sposób, aby uczynić ją maksymalnie przyjemną.

Merkury do 23 czerwca się cofa, unikajcie więc w tym czasie ważnych inwestycji, zwłaszcza między 3 a 8 czerwca, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *