Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Ryb

Słońce do 21 czerwca przebywa w znaku Bliźniąt, kierując uwagę na komunikację w rodzinie. Do 5 czerwca znajdziecie się pod wpływem trygonu Słońca do Saturna, co utrwali zasady i stworzy trwałą konstrukcję pomysłów, jakie chodzą wam po głowie, warto je zapisać i zrobić plan działania. 10 czerwca częściowe zaćmienie Słońca w koniunkcji z Merkurym retro w Bliźniętach pozwoli uświadomić sobie popełnione błędy w stosunku do niektórych członków rodziny, łatwo je naprawicie, wyjaśniając swoje intencje.

Od 10 do 20 czerwca zachowawczy Saturn znajdzie się po raz drugi w tym roku w napiętej kwadraturze z buntowniczym Uranem, trudno się wam będzie zdecydować czy nadal zachowywać kwarantannę i izolować się od otoczenia, czy zdobyć się na odwagę, zerwać z ograniczeniami i skorzystać z oferowanej wolności w poruszaniu się, nawet jeśli nie jesteście jeszcze zaszczepieni. Wątpliwości spotęguje między 12 a 16 czerwca kwadratura Słońca do przebywającego w waszym znaku Neptuna, pojawią się nieporozumienia z członkami rodziny, którzy reprezentują odmienne od waszych poglądy. 21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Raka, od razu też znajdzie się w bardzo korzystnym trygonie do Jowisza w waszym znaku, w okresie od 21 do 25 czerwca czeka was ekscytujący okres, pełen sukcesów i przyjemności, emocje podkręci pełnia Księżyca w znaku Koziorożca, do której dojdzie 24 czerwca.

Wenus 2 czerwca wejdzie do przyjaznego znaku Raka, co rozbudzi uczucia i uwrażliwi jeszcze bardziej i tak mocno empatyczne Ryby. Osoby spragnione miłości będą miały okazję ją uzyskać i jednocześnie okazać już na początku miesiąca, między 2 a 5 czerwca, kiedy Wenus utworzy trygon z przebywającym w waszym znaku Jowiszem. To czas na beztroską miłość, przyjemne wakacyjne wyjazdy, rozwój twórczości artystycznej. Między 11 a 15 czerwca, podczas sekstylu Wenus do Urana, czekają was przyjemne imprezy w gronie przyjaciół, ekscytujące randki, niebanalne romanse, krótkie wypady za miasto ze znajomymi. Najpiękniejszy okres przypadnie na dni między 19 a 23 czerwca, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie z Neptunem, przebywającym w waszym znaku, będzie romantycznie, zrobicie się jeszcze bardziej empatyczni i pełni pozytywnych uczuć, zakochani mogą wyznawać swoje uczucia a artyści pokazywać swoje dzieła. Wasze szczęście może wzbudzić zazdrość innych między 22 a 26 czerwca, gdy Wenus znajdzie się w opozycji do potężnego Plutona. 27 czerwca Wenus opuści życzliwy znak Raka i wkroczy do Lwa, przyjemność odnajdziecie w kontakcie ze zwierzętami, odkryjecie w sobie potrzebę beztroskiej zabawy.

Merkury do 23 czerwca pozostaje w retrogradacji, powodując zawirowania w komunikacji, szczególnie miedzy 3 a 8 czerwca zachowajcie ostrożność, ponieważ znajdzie się w napiętej kwadraturze z przebywającym w waszym znaku Neptunem. Ostatni tydzień czerwca, kiedy powróci do biegu prostego, poprawi stosunki i komunikację w rodzinie.

Mars w życzliwym znaku Raka przebywa do 11 czerwca, jest tam jednak w upadku, możecie więc doświadczać silnych emocji, które zafundują wam dzieci, pragnące podążać własną drogą. Szczególnie asertywni okażą się między 3 a 8 czerwca, podczas opozycji Marsa do Plutona. Po 11 czerwca, kiedy Mars zawita do znaku Lwa, aktywność skierujecie na poprawę zdrowia.

Jeden komentarz do “Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Ryb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *