Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Panny

Słońce do 21 czerwca przebywa w Bliźniętach, kierując uwagę na realizację zawodowych celów, co zresztą uwielbiacie robić. Do 5 czerwca uporacie się z wszystkimi wyzwaniami, łatwo utworzycie plany działań i regulaminy postępowania, w czym pomoże trygon Słońca do pracowitego Saturna. 10 czerwca dojdzie w znaku Bliźniąt do częściowego zaćmienia Słońca w koniunkcji z cofającym się Merkurym, odkryjecie błędy własne lub innych osób, zamiast się złościć lub ulegać emocjonalnym zawirowaniom, planety radzą naprawić usterki, macie na to czas do 23 czerwca, dopóki Merkury porusza się biegiem wstecznym.

Od 10 do 20 czerwca zachowawczy Saturn i buntowniczy Uran, planety reprezentujące sprzeczne zasady, znajdą się w napiętej kwadraturze, może to nie mieć dla was żadnego znaczenia, bo mówią raczej o społeczno-pokoleniowej zmianie, ale wpłyną na atmosferę, w której pracujecie, wymuszając szereg niespodziewanych rewolucji. Między 12 a 16 czerwca Słońce w kwadraturze z Neptunem podkręci ten nastrój, możecie poczuć się nieco zagubieni, bo trudno będzie zrozumieć partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. 21 czerwca Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do życzliwego Raka, kierując uwagę na rozwój przyjaźni i spotkania towarzyskie. Trygon Słońca do Jowisza w przeciwległych Rybach, do którego dojdzie 23 czerwca, poprawi każdy rodzaj stosunków międzyludzkich, znajdziecie popleczników, poznacie osoby na stanowiskach, od których możecie się wiele nauczyć. To również dobry moment na rozpoczynanie działań marketingowych, wchodzenie w spółki, a także zaręczyny. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 24 czerwca w znaku Koziorożca, podsyci emocje, pozwoli wam dostrzec zalety partnera i wziąć sprawy w swoje ręce.

Merkury do 23 czerwca pozostaje w retrogradacji, ale przebywa w znaku Bliźniąt, którymi również włada, jest to więc właściwy czas na wniesienie poprawek do projektów, jakie realizujecie – jedynie między 3 a 8 czerwca zachowajcie ostrożność i unikajcie podejmowania ważnych decyzji, ponieważ Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem, ktoś może mijać się z prawdą. Po 23 czerwca natomiast zapali się zielone światło dla rozpoczynania nowych projektów, szczególnie zawodowych.

Wenus już 2 czerwca wkroczy do życzliwego Raka, gdzie czuje się znakomicie, wpłynie więc korzystnie na związki oraz życie towarzyskie. Już na początku miesiąca, do 5 czerwca, kiedy znajdzie się w dobroczynnym trygonie z radosnym Jowiszem, przyniesie szczęśliwe wydarzenie towarzyskie. Miesiąc wybitnie sprzyja osobom zakochanym, szczególnie dni między 11 a 15 czerwca oraz od 19 do 23 czerwca, podczas korzystnych aspektów, jakie Wenus utworzy z zaskakującym Uranem i romantycznym Neptunem, obfitować będą w okazje do okazania ukochanej osobie jak bardzo wam na niej zależy. Osoby wolne natomiast mają szansę przeżyć ekscytujący romans, który na długo pozostanie w pamięci, nawet jeśli związku nie uda się utrzymać. Między 22 a 26 czerwca natomiast opozycja Wenus do Plutona rozbudzi namiętność, nawet w stałych związkach zrobi się gorąco, chociaż nie obejdzie się bez objawów zazdrości. 27 czerwca Wenus opuści przyjazny znak Raka i wkroczy do Lwa, sprawy miłosne odejdą na dalszy plan.

Mars do 11 czerwca przebywa w życzliwym znaku Raka, kierując aktywność na spotkania towarzyskie, jest on tam jednak w upadku, więc im bardziej będziecie naciskać, tym gorsze efekty otrzymacie, zwłaszcza od 3 do 8 czerwca, gdy Mars znajdzie się w opozycji do Plutona. Najlepiej odpuścić, już 11 czerwca Mars przejdzie do znaku Lwa, w którym ma więcej możliwości do działania. W ostatnich dniach miesiąca utworzy opozycję z Saturnem w Wodniku, mogą dać o sobie znać przewlekłe dolegliwości zdrowotne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *