Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Bliźniąt

Słońce w waszym znaku pozostaje do 21 czerwca, korzystajcie więc z jego wsparcia, bo zasili was energią i skłoni do samorealizacji. Do 5 czerwca trygon Słońca do Saturna pozwoli utrwalić i ustabilizować sprawy zawodowe, pomoże też w nauce. 10 czerwca w waszym znaku dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca w koniunkcji z cofającym się Merkurym, to może być ważny dla was czas, warto posłuchać intuicji, ale kierować się rozsądkiem.

Zaraz potem, między 12 a 16 czerwca znajdziecie się pod wpływem kwadratury Słońca do zwodniczego Neptuna, jakieś marzenia okażą się nierealne, a niektóre zawodowe projekty mogą być niejasne, w przypadku wątpliwości starajcie się zadawać dodatkowe pytania, aby uniknąć powtarzania błędów, zwłaszcza że między 10 a 20 czerwca kwadratura Saturna do Urana zmusi do przystosowania się do rewolucyjnych zmian. 21 czerwca Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Raka, dwa dni później znajdzie się w trygonie z dobrotliwym Jowiszem, możecie więc spodziewać się poprawy sytuacji finansowej. 23 czerwca Merkury w waszym znaku powróci do biegu prostego a następnego dnia pełnia Księżyca w Koziorożcu podkręci emocje, ostatni tydzień czerwca wiązać się więc będzie z atmosferą radosnego podekscytowania.

Co prawda Merkury, władca waszego znaku, jest w retrogradacji do 23 czerwca, ale przebywa w waszym znaku, jeśli więc nawet podejmiecie w tym czasie błędne decyzje, to z łatwością je naprawicie. Jedynie między 3 a 8 czerwca zachowajcie ostrożność, bo kwadratura Merkurego z Neptunem może sprowadzić was na manowce, trudno się będzie zorientować, kto mówi prawdę a kto zmyśla, ludzie wokół zechcą wami manipulować. Jedynie dla artystów aspekt może okazać się korzystny, bowiem rozwija wyobraźnię, skłania jednak do wyciągania błędnych wniosków. Po 23 czerwca, kiedy Merkury powróci do biegu prostego, możecie podejmować nawet najbardziej odważne decyzje, dopóki ta planeta przebywa w waszym znaku.

Wenus już 2 czerwca opuści wasz znak i przejdzie do Raka, zacznie wspierać  finanse oraz inwestycje w rodzinę, dom i nieruchomości, nadal więc obdarzać będzie swoimi dobrami, zwłaszcza między 2 a 5 czerwca, gdy znajdzie się w korzystnym trygonie z dobroczynnym Jowiszem. Między 11 a 15 czerwca sekstyl Wenus do Urana zaowocuje nieoczekiwanym zyskiem, niespodziewaną premią lub podwyżką. Na realizację pragnień możecie liczyć między 19 a 23 czerwca, gdy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Neptunem, staniecie się w tych dniach bardziej niż zwykle kreatywni i twórczy a zakochane Bliźnięta przeżyją chwile pełne uniesień. Między 22 a 26 czerwca opozycja Wenus do Plutona skłoni do nadmiernych wydatków lub postanowicie zainwestować z rozmachem w coś, co przyniesie zyski w przyszłości. 27 czerwca Wenus opuści znak Raka i wkroczy do życzliwego Lwa, staniecie się jeszcze bardziej otwarci, komunikatywni i skłonni do zabawy.

Mars do 11 czerwca przebywa w znaku Raka, w którym jest na wygnaniu, skłania więc do nadmiernych wydatków, szczególnie od 3 do 8 czerwca, gdy utworzy opozycję z Plutonem, skłonni będziecie zrealizować swoje plany za wszelką cenę i kosztem innych domowników. Po 11 czerwca natomiast, kiedy Mars znajdzie się w życzliwym znaku Lwa, staniecie się bardzo aktywni na portalach społecznościowych oraz wszędzie tam, gdzie możecie zebrać pochwały za swoją działalność.  W ostatnich dniach miesiąca opozycja Marsa do Saturna może utrudnić osiągnięcie celów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *